Bogucin ul. Boczna 4, 62-006 Kobylnica,

tel. 61 8150086, 61 8151654 fax 61 8150245,

e-mail: bok@sparta.com.pl, sklep@sparta.com.pl

www.sparta.com.pl

instagram: @sparta.okucia.budowlane

facebook: @firmasparta 

 

SPARTA jest czołowym, autoryzowanym dystrybutorem okuć budowlanych w Polsce. Oferujemy produkty polskich producentów tj. Gerda, Jania, LOB S.A., jak i europejskich, w tym – GEZE, Wilka, ISEO, Otlav, DORMAKABA, Sobinco, JiS, Hobes, KFV, Assa-Abloy, Winkhaus, Abus, Dom Polska, Gamet i wielu innych.

Nieustannie rozwijamy i rozszerzamy asortyment o nowe produkty o sprawdzonej jakości. Nasz potencjał pozwala na realizację różnorodnych, indywidualnych zamówień i oferowanie bardzo atrakcyjnych warunków współpracy dla firm. By jeszcze bardziej komfortowo korzystać ze sklepu internetowego na urządzeniach mobilnych, stworzyliśmy specjalną aplikację, która pozwoli na szybsze i wygodniejsze zakupy. Dzięki temu dostęp do najświeższych produktów z branży budowlanej jest zawsze pod ręką. 

Pobierz m.sparta na swój smartfon

Nasza oferta obejmuje zamki wpuszczane i nawierzchniowe do drzwi, wyspecjalizowane zamki do aluminium oraz PCV. Wśród zamknięć drzwiowych możemy wyszczególnić też zasuwy, wkładki bębenkowe, także atestowane. Nowoczesne, elektroniczne kontrole dostępu to coś na czym rzeczywiście się znamy i w razie wątpliwości możesz zapytać nas o radę. W sklepie internetowym postawiliśmy na wiele modelów klamek drzwiowych w różnych stylach i do każdych zastosowań. Akcesoria z działu PPOŻ takie jak dźwignie, drążki zamki i klamki dla obiektów użyteczności mają u nas swój dedykowany dział, żeby znaczenie szybciej można było odnaleźć to na czym nam zależy. Specjalistyczne zawiasy do drewna i innych tworzyw, stylowe systemy przesuwne to także nasza profesja. Pośród produktów wspomagających pracę drzwi znajdziemy samozamykacze nawierzchniowe oraz warianty wpuszczane w skrzydło, modele do drzwi szklanych i takie z regulowanym cyklem otwierania. Wyposażamy również okna w okucia obwodowe, skuteczne blokady, a nawet klameczki okienne. Montaż nie jest nam obcy — z nami zaopatrzysz się w folie, uszczelki, piany, systemy do montażu także pasywnego i inne akcesoria. W kategoriach galanterii drzwiowej znajdziemy wrzeciądza i kłódki, a nawet zabezpieczenia rowerowe. Dystrybuujemy okucia i elementy do produkcji bram, furtek i płotów. Ofertę uzupełniają specjalistyczne narzędzia stolarskie i materiały ścierne.

Zapisz się do naszego newslettera, by jako pierwszy mieć informacje o promocjach i najgorętszych nowościach na rynku budowlanym

Dlaczego my?

  • bardzo szeroki wybór asortymentu
  • fachowe doradztwo
  • atrakcyjne ceny i specjalne rabaty dla firm
  • błyskawiczna dostawa
  • fizyczny katalog produktowy
  • jakość obsługi potwierdzona normą ISO 9001:2015

Sprawdź ofertę B-Harko

Marka własna B-Harko jest ceniona za świetną cenę i doskonałą jakość. Produkty z linii wkładek  H6 i S8 są atestowane i mają uniwersalny design, który spodoba się każdemu. Już na etapie projektowania, wiedzieliśmy, że wysoka klasa bezpieczeństwa to cecha, na której będzie zależało nam najbardziej. Sześć zastawek we wkładkach doskonale będzie chronić przed włamaniem różnymi metodami manipulacyjnymi, a najwyższe zabezpieczenie związane z kluczem ograniczy możliwość wykonania duplikatu klucza przez osobę niepowołaną. W gamie produktowej znajdują się też wkładki służące jako tymczasowe zamknięcia w różnego rodzaju nieruchomościach inwestycyjnych. Nasze klamki do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych i pochwyty o nowoczesnych wzorach, zawiasy łożyskowane, wizjery drzwiowe, odboje, listwy szczotkowe i wiele innych funkcjonalnych i estetycznych produktów znajdziesz na sparta.com.pl. Wybieraj jakościowe, polskie produkty.

Zamów system Master Key lub Jednego Klucza

Realizujemy zamówienia na systemy Jednego Klucza oraz Master Key. Zarządzaj wygodnie całymi obiektami bez ciężkiego pęku kluczy. Spraw, by  jeden kluczyk otwierał nawet kilka budynków na hierarchicznie zbudowanym systemie. W zależności od potrzeb znajdziesz u nas każda klasę wkładek. Ich odporność na włamanie może być bardzo wysoka lub optymalna i dopasowana do Twojego budżetu. Systemy są niemalże obowiązkowe w obiektach użyteczności publicznej, gdyż usprawniają ewakuacje z miejsc zagrożonych pożarem. Poza wkładkami drzwiowymi w systemach można uwzględnić kłódki, a nawet zamki meblowe. Dzięki specjalnej karcie kodowej i zastrzeżonemu profilowi klucza, nikt poza właścicielem systemu nie będzie mógł skopiować klucza, by niepowołanie dostać się do pomieszczeń. 

Previous post Schattdecor Sp. z o.o.
Next post Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o.