al. Wojska Polskiego 41 lok. 14
01-503 Warszawa
Tel. + 48 531 713 110
E-mail: kontakt@funduszeunijne.waw.pl

www.funduszeunijne.waw.pl

Oferowane usługi:

  • Pozyskiwanie dotacji unijnych
  • Środki na zakup maszyn i rozwój produkcji
  • Fundusze na prace badawczo – rozwojowe i wdrożenie innowacji
  • Obsługa ulgi na działalność badawczo – rozwojową
  • Obsługa ulgi na robotyzację przedsiębiorstw
  • Kalkulacja śladu węglowego
  • Doradztwo inwestycyjne

Film Infinity:

O nas:

12 lat na rynku * ponad 170 zadowolonych klientów* ponad 200 zrealizowanych projektów * ponad 300 mln zł pozyskanych dotacji* w czołówce firm doradczych wg rankingu Book of Lists

Od 12 lat skutecznie wspieramy naszych klientów w procesie pozyskiwania środków na inwestycje, rozwój parków maszynowych, prace badawczo – rozwojowe i innowacje. Zaufało nam blisko 170 firm, dla których zrealizowaliśmy ponad 200 projektów o wartości przekraczającej 300 000 000 PLN.

Jako jedna z niewielu firm na rynku, specjalizujemy się w projektach łączących świat nauki oraz biznesu w projektach badawczo-rozwojowych i transferze technologii do przedsiębiorstw.

Nasz zespół doświadczonych specjalistów wspiera klientów na każdym etapie składania wniosku aplikacyjnego: od momentu przygotowania dokumentacji projektowej do momentu rozliczenia projektu. Współpracujemy z jednostkami naukowymi, jednostkami opiniotwórczymi, rzecznikami patentowymi, centrami transferu technologii, doradcami finansowymi oraz inwestorami. Dzięki temu mamy pewność, że przygotowywane dokumenty aplikacyjne są na najwyższym poziomie.

Posiadamy akredytację nr AKR/RPO/1.7/014/11 na doradztwo w zakresie pozyskiwania zewnętrznego finansowania na rozwój działalności oraz wprowadzanie przez przedsiębiorcę produktów na nowe rynki zagraniczne.

Zapraszamy do zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas projektami na: http://funduszeunijne.waw.pl/pozyskane-dotacje/

Previous post Wielkopolska Fabryka Okien Variant Sp. z o.o. Sp.k
Next post OKNOPLAST Sp. z o.o.