62-007 Bugaj ul. Kobylnicka 1A
tel/fax: 61 651 54 67, 601 576 358, e-mail: tarcica@maborspj.pl

www.tarcica.maborspj.pl


O firmie

 

MABOR – skład tarcicy suchej i forniru oraz tartak – jedna firma z długą tradycją

 

Tartak MABOR: Swarzędz to znane w całym kraju zagłębie stolarskie. W tym mieście ponad dwie dekady temu powstała nasza firma. Już na samym początku rozpoczęliśmy współpracę między innymi z tak znanym przedsiębiorstwem jak Swarzędzkie Fabryki Mebli. Takie były początki. Dziś zaś po latach doświadczeń MABOR stał się rozbudowaną firmą współpracującą z fabrykami, zakładami stolarskimi i rzemieślnikami z Wielkopolski i spoza regionu. Nasza oferta to przede wszystkim tarcica sucha, przygotowana do obróbki stolarskiej.

Tartak MABOR to becnie główny skład tarcicy suchej krajowej i egzotycznej w Swarzędzu i okolicach. Zawierane przez nas umowy z polskimi oraz zagranicznymi kontrahentami sprawiły, że stale rozszerzamy naszą ofertę. Dziś nasz asortyment obejmuje między innymi takie surowce, jak: tarcica krajowa, tarcica egzotyczna, okleiny naturalne i forniry, więźby dachowe oraz deski tarasowe. Szeroka gama sprawiła, że dziś jesteśmy uważani nie tylko za tartak i skład tarcicy wysokiej jakości, ale także jako centrum materiałów drzewnych.

Przez przeszło dwie dekady, w czasie których zaopatrywaliśmy zakłady stolarskie z całego kraju, zyskaliśmy opinię partnera godnego zaufania. Zaufanie i renoma wynikają z wysokiej jakości oferowanego drewna oraz odpowiedniego procesu suszenia. Opinię więcej niż solidnego partnera traktujemy jako uznanie naszej długoletniej pracy. Chcąc wyróżnić się na rynku składów drewna tartacznego, już na początku postawiliśmy na czytelną klasyfikację. Będąca w naszej ofercie tarcica sucha klasyfikowana jest dopiero po całkowitym wysuszeniu – spełnia zarówno polskie jak i europejskie normy drzewne. Oczywiście surowe normy to także gwarancja jakości tak cenionej przez klientów.

Wiemy także, że do każdego zlecenia należy podejść indywidualnie, dlatego jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów, oferując własne doświadczenie. Nasza oferta: tarcica sucha krajowa, tarcica stelażowa, tarcica sucha egzotyczna, forniry i okleiny, deski tarasowe, podłogi drewniane, fryzy, ramiaki i krawędziaki, drewno budowlane i więźby dachowe, inne wyroby z drewna wykonane na zamówienie.

Zapraszamy do współpracy.

Previous post TEXARM sp. z o.o. tkaniny i akcesoria meblowe
Next post Karen-Pianki Zakład Produkcyjny