Lusowo, ul. Wierzbowa 48, 62-080 Tarnowo Podgórne
tel. 61 816 83 00 , faks 61 816 83 02
e-mail: office@hettich.com.pl

www.hettich.comO Hettich

Technika do mebli to nasza pasja.

Firma Hettich jest jednym z największych producentów okuć meblowych na świecie. W prawie 80 krajach wspólnie dążymy do jednego celu: rozwoju inteligentnej techniki do mebli. Główna siedziba firmy Hettich mieści się w Kirchlengern, w Niemczech. To tutaj powstają okucia meblowe, dzięki którym kształtujemy teraźniejszość i przyszłość.

Marka Hettich to synonim jakości, innowacji, rzetelności i bliskości z klientem. Technika do mebli – to nasza pasja, którą fascynujemy ludzi na całym świecie. Hettich to silny partner dla przemysłu meblowego i producentów sprzętu AGD, hurtowni akcesoriów meblowych, producentów mebli oraz branży DIY. 

Gwarancją komfortu użytkowania nowoczesnych mebli w przestrzeniach mieszkalnych, biurowych i publicznych są inteligentne rozwiązania, często niewidoczne na pierwszy rzut oka. Dzięki produktom Hettich, takim jak szuflady, zawiasy czy systemy do drzwi przesuwnych i składanych, meble stają się bardziej funkcjonalne, ergonomiczne oraz komfortowe i tym samym wzrasta ich postrzegana jakość. 

Pomimo swojej wielkości i globalnego zasięgu, Hettich pozostaje firmą rodzinną. Niezależnie od inwestorów budujemy przyszłość przedsiębiorstwa uwzględniając przy tym czynnik ludzki i zrównoważony rozwój.

Produkty & Katalog

Zapraszamy na nasze kanały Social Media:

youtube: https://www.youtube.com/c/HettichPolska

fb: https://www.facebook.com/Hettich.Poland

IG: https://www.instagram.com/hettich_polska/

Li: https://www.linkedin.com/company/hettich-polska/

 

Previous post Fobaro Sp. z o.o. S.K.A.
Next post Forest Sp. z o. o.