Gowarzewo ul. Swarzędzka 18/20, 63-004 Tulce,

tel. +48 61 87 27  807, kom. 510 254 353, e-mail. gowmet@gowmet.pl

www.gowmet.pl

www.m-sklep.pl


O firmie

GOWMET – wyposażenie sklepów – meble sklepowe, regały sklepowe, meble do sklepów

GOWMET jest firmą z dużym doświadczeniem w produkcji mebli sklepowych i akcesorii tapicerskich.

Jako przedsiębiorstwo rodzinne istniejemy na rynku nieprzerwanie od 1980 roku. Początkowo nasza oferta skierowana była do branży stolarskiej i tapicerskiej. Stopniowo została jednak rozszerzona i dziś obejmuje ona różne systemy wyposażenia sklepów oraz akcesoria tapicerskie i meblowe. Od chwili powstania firma stara się zapewnić nabywcom kompleksową obsługę.

Oferujemy szeroki asortyment mebli sklepowych. Nasze produkty to wysokiej jakości lady, regały sklepowe, stojaki, wieszaki, kraty, zawieszki itp. W swojej ofercie posiadamy również System Prowadzenia Klienta. Jesteśmy również producentem akcesorii tapicerskich : podnośników meblowych, nóżek, nóg meblowych, okuć tapicerskich.

Główną ideą firmy jest zaspokojenie potrzeb Klientów, dlatego wiele naszych wyrobów to realizacja indywidualnych i nietypowych zamówień, dostosowanych do wymagań stawianych nam przez Klientów. Naszemu doświadczeniu i wysokiej jakości produktów zaufało już wiele polskich i zagranicznych firm.

Od 2006 roku jesteśmy również uczestnikami aukcji Allegro. Rozszerzając w ten sposób dostęp do naszych produktów.

Siedziba firmy Gowmet mieści się w Gowarzewie przy ul. Swarzędzkiej 18/20. Miejscowość położona jest w odległości ok. 15 km na wschód od Poznania, w pobliżu trasy A2.

Mamy nadzieje, że przedstawiona przez nas oferta zainteresuje Państwa i zachęci do współpracy. Czekamy na kontakt.

meble sklepowe

 

Previous post DiK Hurtownia Skór
Next post Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o.