Zakład produkcyjny: 34-143 Lanckorona ul. 3 Maja 14-16

tel. 33 876 35 25 tel. GSM 665 14 15 14 faks 33 876 35 27, e-mail: biuro@gondek.com.pl, gondek@gondek.com.pl

www.gondek.com.pl

www.wyrobyztworzyw.pl


Hurtownia fabryczna:

34-144 Izdebnik, ul. Wadowicka 8. tel. 33 876 32 98, tel. GSM 604 912 469, faks 33 876 32 28, e-mail: hurtownia@gondek.com.pl

www.facebook.com/WYROBYZTWORZYW


Firma Gondek to prężnie działające od ponad 30 lat przedsiębiorstwo przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Nasza historia sięga 1989 roku, kiedy to na zlecenie spółki zaopatrującej kopalnie w całej Europie rozpoczęliśmy produkcję elementów hydraulicznych do maszyn i urządzeń górniczych.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez lata oraz zaangażowaniu w rozwój, dziś jesteśmy jednym z najbardziej dynamicznie działających przedsiębiorstw w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych metoda wtryskową.

Nieprzerwalnie od 2006 roku współpracujemy z firmą z Belgii dostarczając im wyroby najwyższej jakości, wykonane ze starannością oraz uwagą na szczegóły.

Eksportujemy nasze wyroby na rynek europejski, ale jesteśmy również wierni polskim przedsiębiorcom zaopatrując sklepy, hurtownie oraz przedsiębiorstwa w całej Polsce i na lokalnym rynku.

Specjalizujemy się w przerobie surowców takich jak LDPE, LLDPE, HDPE, PP, TPE, PMMA oraz PA i PS, bazując głównie na surowcu pierwotnym, co daje naszym odbiorcom gwarancję najwyższej jakości.

Na przestrzeni lat, zdobywając doświadczenie i zyskując coraz większe zaufanie stałych oraz nowych klientów rozwinęliśmy naszą działalność na takie branże, jak meblarstwo, budownictwo, motoryzacja, czy branża narzędziowa, stając się dostawcą ergonomicznych obudów dla jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów narzędzi ręcznych.

Przelotka meblowa – Gondek

Posiadamy również najszerszą ofertę zaślepek, począwszy od zaślepek do mebli kończąc na osłonkach ogrodzeniowych, hydraulicznych oraz do opakowań.

Jako producent oferujemy korzystne ceny, szeroki wybór kolorów i modeli.

Zaślepka ogrodzeniowa – Gondek

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta oferujemy kompleksową obsługę od projektu, do gotowego produktu wraz z konfekcjonowaniem na własnej lini paczkującej oraz z transportem.

Obecnie w maszynowni posiadamy 20 wtryskarek do produkcji metodą wtryskową, z czego największą o mocy 500 ton zamknięcia oraz możliwości montażu formy o imponujących wymiarach 12600 mm.

Oferujemy możliwość realizacji projektów na zamówienie na drukarkach 3D od jednej do kilkuset sztuk.

Poszerzyliśmy również swoje usługi o czyszczenie powierzchni metodą laserową. Wykorzystując ją dotychczas na swoich formach dajemy gwarancję oczekiwanych efektów oraz prawidłowo wykonanej usługi.

Wtryskarka – Gondek

To co nas wyróżnia wśród innych podobnych firm w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych to różnorodność usług, wykonawstwo i serwis form w konkurencyjnych cenach, kompleksowa obsługa od projektu po gotowy produkt, elastyczność w negocjacjach oraz niekwestionowana jakość produktu.

Obecnie zaopatrujemy następujące obszary przemysłu:

1. Meblarstwo: zaślepki na wkręty, zaślepki otworów, stopki zewnętrzne, wywietrzniki fi 35, fi 40, fi 50, przelotki do kabli fi 80 i fi 60, ślizgacz podwójny, ślizgacz z gwoździem i inne; kątowniki montażowe, narożniki ochronne, zawieszki do szafek, kliny, zaciski montażowe i pozostałe.

2. Przemysł narzędzi ręcznych: elementy wykończeniowe w postaci osłon do siekier, uchwyty do przecinaków, tulejek ochronnych do młotków i pozostałe.

3. Górnictwo, hydraulika siłowa: pierścienie oporowe, zaślepki hydrauliczne, zaślepki przeciwpyłowe, korki i kapturki zewnętrzne.

4. Budownictwo: zaślepki i podkładki dystansowe do stolarki okiennej i drzwi, podkładki do montażu płyt gipsowo-kartonowych, podkładki do montażu podłóg sportowych, haki dyblowe do montażu rur.

5. Opakowania: elementy drobne typu uchwyt karabińczyk, uchwyt do pudeł kartonowych, wieszaki do opakowań foliowych, zaślepki/ zatyczki do tub z uchwytem i bez uchwytu.

6. Obuwnictwo: prawidła do obuwia.

7. Motoryzacja: drobne elementy do tapicerki, haczyki do osłon serwisowych, uchwyty do wieszaków i inne.

8. Zaślepki – różnego rodzaju i zastosowania pokrywy zewnętrzne na rury i słupki, korki wewnętrzne do profili, zaślepki technologiczne do ślepych otworów, korki do butelek, zaślepki wewnętrzne ochronne na place zabaw i pozostałe.

Jesteśmy otwarci na współpracę w każdej branży. Jeśli szukasz partnera w biznesie z odpowiednim doświadczeniem oraz zapleczem, skontaktuj się z nami.

Previous post URSA Polska sp. z o.o.
Next post IMA Schelling Polska Sp. z o.o.