ul. Polwicka 16  Łękno, 63-020 Zaniemyśl

tel. +48 61 285 24 60, +48 61 281 91 20, fax +48 61 285 24 60, marketing@mebleemilia.com

www.mebleemilia.com

www.emiliameble.com.pl

ZOBACZ NA MAPIE


O nas

EMILIA MEBLE Sp. z o.o. to rdzennie polski producent mebli tapicerowanych z dużym doświadczeniem i szeroką ofertą interesujących modeli mebli. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości narożników, kanap, foteli, puf oraz zestawów wypoczynkowych. W naszym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w okolicach Poznania (Wielkopolska) wytwarzamy meble, które trafiają głównie do sieci handlowych w krajach Unii Europejskiej. Naszą specjalizacją jest rynek niemiecki, gdzie trafia ponad 65% naszej produkcji. Nie mniej ważny jest dla nas rynek krajowy, gdzie oferujemy nasze meble za pośrednictwem wybranych salonów na terenie całej Polski.

Dzięki posiadanemu parkowi maszynowemu samodzielnie wykonujemy wszystkie elementy naszych mebli. Współpracujemy z siecią tartaków, które dostarczają nam najwyższej jakości surowiec do budowy naszych stelaży – elementów stanowiących o trwałości mebli. Tkaniny obiciowe pozyskujemy od szerokiego grona renomowanych producentów, którzy od wielu lat współpracują z sieciami handlowymi w krajach Europy Zachodniej. Dzięki temu nasi klienci mogą być absolutnie pewni jakości i trwałości mebli, które opuszczają naszą fabrykę. Pozwala nam to również zaoferować meble w przeogromnym wyborze obić, nie ujętych w standardowej ofercie produkcyjnej zamieszczonej w katalogach, broszurach, a nawet w serwisie internetowym firmy. Pracownicy współpracujących z nami salonów meblowych kontaktując się bezpośrednio z nami będą w stanie pomóc w doborze nietypowych, acz dostępnych na rynku tkanin obiciowych.

Corocznie opracowujemy i wprowadzamy na rynek nowe modele mebli, utrzymując jednocześnie produkcję modeli dotychczas oferowanych. Stale udoskonalamy również meble obecne w naszej ofercie. Pozwala to nam utrzymać konkurencyjność produktową, a jednocześnie zadbać o pozyskanych wcześniej klientów. Oprócz produktów prezentowanych na naszej stronie internetowej oraz w katalogu możemy również wytwarzać konkretne modele mebli zgodnie z dokumentacją, którą otrzymamy od naszych klientów.

Posiadamy własną niewielką flotę aut ciężarowych, które realizują cykliczne dostawy mebli do sieci handlowych, do naszych hurtowych klientów w Europie Zachodniej oraz do salonów meblowych na terenie całej Polski.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Chętnie nawiążemy współpracę z nowymi punktami sprzedaży detalicznej na terenie kraju oraz z eksporterami poszukującymi fachowych, rzetelnych i wydajnych producentów mebli tapicerowanych.

Previous post OKNOPLAST Sp. z o.o.
Next post ELTAP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.